Саморіз для металевого профілю з буром 3,5х 9,5, оцинкований, KOELNER (1000 шт)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1216-020
330 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 487-78-08
- +380 (96) 086-23-72
- +380 (57) 766-68-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Саморізи призначені для кріплення металевих гіпсокартонних профілів (типу UD, CD, UW, CW) і інших виробів з тонколистової сталі. Вони мають самосвердлувальний наконечник зі здатністю просвердлювання до 2,0 мм і циліндричну головку з хрестоподібним шліцом Philips PH2. Під голівкою має насічки, що перешкоджають мимовільного расскручиванию.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 9.5 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівсферична |
| Крок різьби | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴



