Саморіз г/к до металу 3,5x 25, фосфатований, KOELNER, арт. FS-3525 (1000 шт)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1212-069
330 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 487-78-08
- +380 (96) 086-23-72
- +380 (57) 766-68-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис продукту: Шуруп чорний по металу використовується для закріплення гіпсокартонних листів і легких листових матеріалів до металевих профілів, товщина яких не перевищує 0,9 мм. Шуруп є універсальним і використовується при установці легких металевих конструкцій, при необхідності спільно з пластиковим дюбелем.
Особливості та переваги:
Матеріал: Шурупи виготовлені з вуглецевої сталі, що забезпечує їх міцність і довговічність.
Обробка: Шурупи проходять процес фосфатування, що надає їм додаткові антикорозійні властивості.
Застосування:
Закріплення гіпсокартонних листів.
Закріплення легких листових матеріалів до металевих профілів.
Установка легких металевих конструкцій з використанням пластикових дюбелів при необхідності.
Процес обробки: Фосфатування.
Ці шурупи є надійним вибором для різноманітних будівельних та ремонтних робіт, що потребують міцного і довговічного кріплення.
Особливості та переваги:
Матеріал: Шурупи виготовлені з вуглецевої сталі, що забезпечує їх міцність і довговічність.
Обробка: Шурупи проходять процес фосфатування, що надає їм додаткові антикорозійні властивості.
Застосування:
Закріплення гіпсокартонних листів.
Закріплення легких листових матеріалів до металевих профілів.
Установка легких металевих конструкцій з використанням пластикових дюбелів при необхідності.
Процес обробки: Фосфатування.
Ці шурупи є надійним вибором для різноманітних будівельних та ремонтних робіт, що потребують міцного і довговічного кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага упаковки | 1.3 кг |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Діаметр головки | 8.5 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 25 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Фосфатне |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Коробка |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Крок різьби | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴



