Круг відрізний по металу Sprut-A 150х2,0х22,23мм, арт. SP1502022
- В наявності
- Код: 5542-213
18 ₴
- +380 (96) 086-23-72
- +380 (57) 766-68-78
Склад
-
Електрокорунд нормальний (кристали оксиду алюмінію)
-
Наповнювачі: кріоліт і прит
-
Спеціальна армуюча склосітка
-
Бакелітова смола для зв'язки
Опис
Даний тип кругів включає електрокорунд нормальний, кріоліт, прит, та спеціальну армуючу склосітку. Для зв'язки використовується бакелітова смола. Завдяки використанню подвійної армуючої склосітки, круги Sprut-A витримують високі лінійні навантаження, що підвищує ефективність різу і забезпечує максимальну безпеку при виконанні робіт.
Застосування
Підходить для різання всіх видів чорних металів, а також матеріалів мінерального і синтетичного походження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Украбразив |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів | 25 шт. |
- Ціна: 18 ₴



