Шпатлівка Knauf Полімер фініш, 20 кг
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1532-076
667 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 086-23-72
- +380 (57) 766-68-78
Шпаклівка KNAUF Полімер Фініш, 20 кг
Суха шпаклювальна суміш білого кольору на основі полімерного в'яжучого. Має високу адгезію, пластичність і тріщиностійкість. Дуже добре підходить для вирівнювання шаром від 0,5 до 4 мм. Завдяки мікроволокнам не дає усадки. Після замішування з водою зберігає робочі властивості протягом 72 годин.
Після висихання поверхня готова до фінішного покриття фарбою або шпалерами.
Переваги:
-
Висока тріщиностійкість
-
Оптимальна пластичність
-
Висока адгезія
-
Час роботи не менше 72 годин
-
Універсальна - може застосовуватися як базова шпаклівка
-
Легко шліфується
Технічні характеристики:
-
Витрата: 1,2 кг/м² (шар 1 мм)
-
Товщина шару: 0,5 - 4 мм
-
Розмір частинок (середній): 50 мкм
-
Робоча температура: 10-30°С
-
Фасування: мішок 20 кг
-
Термін зберігання: 18 міс.
-
Час висихання шару:
-
товщина 0,5 мм: 1-2 години**
-
товщина 1 мм: 3-6 годин**
-
товщина 2 мм: близько 24 годин**
-
товщина 3 мм: близько 42 годин**
-
товщина 4 мм: близько 60 годин**
**за температури +20°С і вологості повітря 60%
-
Застосування:
Застосовується всередині приміщень для фінішного шпаклювання тонким шаром бетонних поверхонь, гіпсокартонних і гіпсоволокнистих листів, гіпсових і цементних штукатурок для отримання поверхні під фарбування, шпалери та інші декоративні покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Призначення шпаклівки | Фінішна |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип шпаклівки | Полімерна |
| Упаковка | Мішок паперовий |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Мінімальна температура виконання робіт | 10 град. |
| Мінімальна товщина шару | 1 мм |
| Витрата матеріалу | 1.2 кг/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна товщина шару | 40 мм |
| Торгова марка | Knauf |
| Фасування матеріалу | 20 кг |
- Ціна: 667 ₴



