Круг відрізний по металу Титан 115х1,0х22мм, арт. ТА1151022
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5542-130
12 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 487-78-08
- +380 (96) 086-23-72
- +380 (57) 766-68-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Професійний абразивний інструмент виготовлений з високоякісної європейської сировини. Відрізняється високою продуктивністю, першокласною зносостійкістю, точністю та швидкістю різання. Завдяки використанню армуючої склосітки лінійна швидкість досягає 80 м/с і більше, що значно підвищує ефективність різання. Інструмент призначений для використання на ручних кутових машинах з діаметром шпинделя 22,23 мм.
Застосування:
-
Розрізання металевих поверхонь
-
Розрізання усіх видів металів
-
Розрізання матеріалів мінерального і синтетичного походження
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Украбразив |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴



