Круг відрізний по металу Sprut-A 115х1,2х22,23мм, арт. SP1151222
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5542-119
13 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 086-23-72
- +380 (57) 766-68-78
Склад
-
Електрокорунд нормальний (кристали оксиду алюмінію)
-
Наповнювачі: кріоліт і прит
-
Спеціальна армуюча склосітка
-
Бакелітова смола для зв'язки
Опис
Даний тип кругів включає електрокорунд нормальний, кріоліт, прит, та спеціальну армуючу склосітку. Для зв'язки використовується бакелітова смола. Завдяки використанню подвійної армуючої склосітки, круги Sprut-A витримують високі лінійні навантаження, що підвищує ефективність різу і забезпечує максимальну безпеку при виконанні робіт.
Застосування
Підходить для різання всіх видів чорних металів, а також матеріалів мінерального і синтетичного походження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Украбразив |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Без бренда |
- Ціна: 13 ₴



