Штукатурка декоративна Siltek Decor Pro, 1,5мм, камінцева, 25 кг
- В наявності 9 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 1800-061
2 520 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 487-78-08
- +380 (96) 086-23-72
- +380 (57) 766-68-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Готова до застосування,тонкошарова полімернаштукатурка длядекоративного оздобленнямінеральних поверхонь зовніта всередині будівель.
Властивості:
– для зовнішніх та внутрішніхповерхонь
– зручна у застосуванні,легке нанесення
– містить армуючі волокна,що запобігають утвореннюмікротріщин
– утворює довговічнепокриття, стійке до діївологи, УФ-випромінювання,високих та низькихтемператур
– ефективний строкексплуатації 25 років**
– професійно тонується,зберігає яскраві кольори протягом тривалого часу
– додатковий захист поверхні від водоростей, плісняви та грибків
– паропроникна
– еластична
– екологічно сертифікований продукт
Властивості:
– для зовнішніх та внутрішніхповерхонь
– зручна у застосуванні,легке нанесення
– містить армуючі волокна,що запобігають утвореннюмікротріщин
– утворює довговічнепокриття, стійке до діївологи, УФ-випромінювання,високих та низькихтемператур
– ефективний строкексплуатації 25 років**
– професійно тонується,зберігає яскраві кольори протягом тривалого часу
– додатковий захист поверхні від водоростей, плісняви та грибків
– паропроникна
– еластична
– екологічно сертифікований продукт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SILTEK |
| Вид декоративної штукатурки | Структурна |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Спосіб нанесення | Ручний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип за складом | Полімерна |
| Фактура | Баранець |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Колір | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Максимальна товщина шару | 2 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Мінімальна товщина шару | 1 мм |
| Витрата матеріалу | 2.7 кг/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Siltek |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴



