Пензель-макловиця 40х140мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5580-523
36 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 086-23-72
- +380 (57) 766-68-78
Опис: Пензель-макловиця виготовлений з натуральної короткої свинячої щетини та має дерев'яну шліфовану ручку з отвором для підвішування. Основу пензля становить дерев'яна основа та металевий бандаж.
Характеристики:
-
Розмір пензля: Від 30х70 мм до 50х180 мм
-
Робоча довжина ворсу: Від 35 мм до 40 мм (залежно від розміру пензля)
-
Ручка: Дерев'яна, шліфована з отвором для підвішування
-
Основа: Дерев'яна
-
Бандаж: Металевий
Застосування: Пензель-макловицю рекомендовано використовувати для:
-
Всіх видів лакофарбових матеріалів
-
Очищення і розмивання поверхонь
-
Нанесення побілки
-
Грунтувальних і клейових сумішей
Цей пензель забезпечує зручність та ефективність у роботі з різними матеріалами, гарантуючи високу якість обробки поверхонь.
| Габарити | |
|---|---|
| Глибина | 40 мм |
| Довжина ворсу | 40 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал ворсу | Натуральна щетина |
| Матеріал ручки | дерево |
| Країна виробник | Україна |
| Тип малярського пензля | Макловиця |
| Форма малярського пензля | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Без бренда |
- Ціна: 36 ₴



