Круг відрізний по металу Титан INOX 125х1,2х22мм, арт. ТА1251222in
- В наявності 4 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 5542-135
14 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 086-23-72
- +380 (57) 766-68-78
Дані відрізні круги INOX забезпечують низьку температуру в місці різу, зберігаючи властивості нержавіючої сталі. Для нержавіючої сталі «припік» неприпустимий, оскільки при перегріванні вигорають легуючі добавки, і нержавіюча сталь втрачає свої властивості. В результаті, у місці різу може початися процес корозії.
Основною відмінністю відрізних кругів по нержавіючій сталі TИTAN INOX є використання білого електрокорунду та повна відсутність заліза, сірки і хлору, навіть у вигляді домішок. Це дозволяє виготовляти круги з найкращими технічними характеристиками.
Застосування:
-
Нержавіюча сталь
-
Інструментальна сталь
-
М'яка сталь
-
Кольорові метали
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Украбразив |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 1.2 мм |
- Ціна: 14 ₴



