Круг відрізний по каменю Ataman 115х2,0х22,23мм, арт.40-120
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5542-072
17 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 086-23-72
- +380 (57) 766-68-78
Склад
-
95% - карбід кремнію
-
5% - цирконій
Застосування
Підходить для різання мармуру, вогнетривкої цегли, бетону, природного і штучного каменю.
Переваги
-
Мінімальна вартість одного різу в Україні.
-
Природне охолодження круга.
-
Підвищений ресурс роботи.
-
Точний і безпечний різ без сколів.
Опис
Відрізний круг на бакелітовій зв'язці прямого профілю (тип 41) виготовлений з унікального абразивного складу: карбід кремнію (54 С) з додаванням цирконію. Круг армований міцним двошаровим скловолокном, що дозволяє проводити різання на швидкості до 80 м/с, зберігаючи ефективність і точність різу.
Особливості
Абразивні круги застосовуються з використанням кутових шліфувальних машин (КШМ) різних потужностей з діаметром посадкового отвору 22.23 мм. Швидке і безпечне різання природного і штучного каменю, вогнетривкої цегли, виробів з бетону і мармуру забезпечується завдяки чудовому балансуванню круга і точності посадкового отвору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ataman |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 2 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Камінь |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Ataman |
- Ціна: 17 ₴



