Круг зачисний Ataman 230х6,0х22,23мм, арт.40-146
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5542-065
115,50 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 086-23-72
- +380 (57) 766-68-78
Шліфувальні круги "Ataman" використовуються з ручним і стаціонарним електроінструментом для очищення поверхні, зачистки зварних швів, шліфування, остаточної обробки матеріалів та зняття припусків. Підходять для КШМ з діаметром посадкового отвору 22,23 мм і потужністю, що не перевищує швидкість обертів 80 м/с.
Склад:
-
95% - оксид алюмінію
-
5% - цирконій
Застосування:
-
Зачищення зварювальних швів
-
Обробка конструкційної та легованої сталі
Переваги:
-
Безпека: Два шари армованого скловолокна забезпечують високу міцність і безпеку.
-
Природне охолодження: Круги забезпечують природне охолодження під час роботи.
-
Підвищений ресурс роботи: Додавання цирконію дозволяє кругам витримувати навантаження вдвічі більше, ніж аналоги.
-
Відмінне балансування: Кола "Ataman" мають відмінне балансування і точність посадкового отвору.
-
Ефективність: Армована двошарова сітка зі скловолокна робить зачисні круги безпечними та ефективними у використанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ataman |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Ataman |
- Ціна: 115,50 ₴



