Круг відрізний по металу Ataman 115х1,2х22,23мм, арт.40-101
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5542-052
14 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 086-23-72
- +380 (57) 766-68-78
Склад
-
95% - оксид алюмінію
-
5% - цирконій
Застосування
Підходить для різання вуглецевих, конструкційних і легованих типів сталі.
Переваги
-
Мінімальна вартість одного різу в Україні.
-
Використання електрокорунду особливої міцності.
-
Підвищений ресурс роботи.
-
Точний і безпечний різ без сколів.
Опис
Відмінною особливістю кругів є використання електрокорунду особливої міцності, сучасного зносостійкого матеріалу. Склад: 95% - оксид алюмінію високої якості, 5% - оксид цирконію.
Особливості
Відрізні круги по металу "Ataman" застосовуються на ручних кутових шліфувальних машинах (КШМ) для різання вуглецевих, конструкційних і легованих типів сталі. Круг прямого профілю (тип 41) армується бакелітовим ущільнювачем з двошарового скловолокна і виготовлений з матеріалу особливої міцності - електрокорунду (14 А).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ataman |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Ataman |
- Ціна: 14 ₴



